آراد برندینگ
خانه / گلدان میناکاری / گلدان کوچک میناکاری قیمت مناسب

گلدان کوچک میناکاری قیمت مناسب

گلدان کوچک میناکاری قیمت مناسب و ارزان را می توان به راحتی از مراکز پخش صنایع دستی که در تمامی استان ها استقرار دارند، خریداری نمود. این نوع از گلدان ها به دو صورت تکی و جفت به فروش می رسند که هر کدام نیز محبوبیت و کارایی مخصوص به خود را دارند.

گلدان میناکاری اصفهان بدون شک یکی دیگر از صنایع دستی زیبا و کاربردی این استان به شمار می رود که با قیمتی ارزان در بازار مورد معامله دوستداران آن قرار می گیرد.

گلدان میناکاری مدل اسلیمی از جمله معروف ترین و محبوب ترین طرح هایی است که در بازار ایران مورد استقبال قرار می گیرد، طرح پیچ در پیچ و متفاوت این گلدان را می توان از جمله دلایل فروش بالای آن به شمار آورد.

قیمت گلدان های میناکاری
گلدان کوچک میناکاری قیمت مناسب را در سایزبندی و مدل های متنوعی می توان مشاهده نمود؛ برای مثال برخی دارای طرح کلوش هستند و برخی دیگر حالت استوانه ای را دارند که البته این موضوع تفاوت چندانی را بر سایز آن نخواهد داشت مگر در طرح و مدل!

این نوع از گلدان ها را می توان هم به شکل تکی مورد کاربرد قرار دارد و هم به صورت دوتایی که به صورت قرینه هم قرار می گیرند.

گلدان میناکاری کوچک دو تایی به دلیل سبک زیبا و متفاوتی که دارند در قالب بسته بندی جعبه ای و فانتزی روانه بازار می کنند که امکان استفاده به عنوان وسیله ای کادویی را نیز داشته باشد.

قیمت گلدان های میناکاری تا حد زیادی به ارتفاع، مدل، جنس فلز و مواد به کار رفته و… بستگی دارد.

گلدان میناکاری ۵ سانتی متری
گلدان کوچک میناکاری قیمت مناسب عمدتا در ارتفاع ۵ سانتی متری ساخته می شوند که برای خریداران محترم نیز گزینه مقرون به صرفه تر باشد.

این نوع از گلدان ها دارای لبه تراش خوره و دالبری هستند و اثری از تیزی یا برندگی بر روی سطح آن دیده نمی شوند.

ظرافت گلدان میناکاری ۵ سانتی متری را می توان از وزن نسبتا سنگین آن متوجه شد که قدرت قالب گیری و نقش پذیری خوبی را شامل می شود؛ به گونه ای که می توان وضوح نقش و طرح را بر روی گلدان های میناکاری شده به خوبی مشاهده نمود.

مرکز خرید انواع صنایع دستی میناکاری اصفهان با قیمت ارزان
گلدان کوچک میناکاری یکی از مهم ترین و خوش فروش ترین انواع صنایع دستی میناکاری اصفهان به شمار می رود که امکان خرید آن با قیمت ارزان تر از مراکز معتبر وجود دارد.

گستردگی و وسعت صنایع دستی استان اصفهان به قدری زیاد است که نام برد یک یا دو مورد از آن به راستی دشوار و سخت می نماید!
با این حال بی تردید انواع صنایع دستی میناکاری شده را می توان جزو مدل های پرفروش اصفهان نام برد.

برخی از ویژگی و مزایایی که می توان برای هنر میناکاری اصفهان نام برد عبارت است از:

  • لعاب پذیری خوبی را شامل می شوند.
  • پوششی براق و یکدست را ایجاد می کنند.
  • اثری از زدگی یا سوختگی بر روی سطح کار مشاهده نمی شود.
  • در همه اعصار و زمان ها مد روز می باشد.
  • ثبات رنگی خوبی دارند و رنگ پریده نمی شوند.
  • کادویی ماندگار و اصیل هستند.

گلدان کوچک میناکاری قیمت زیر نرخ بازار
گلدان کوچک میناکاری قیمت زیر نرخ بازار را تنها باید از فروشگاه های معتبر توزیع کننده صنایع دستی خریداری نمود که امروزه فعالیت خود را به شکل اینترنتی نیز انجام می دهند و امکان دسترسی به آن ها به سادگی وجود دارد.

گلدان میناکاری کوچک دو تایی مدل اسلیمی دارای نقش گل و مرغ، ختایی و… هستند که به خوبی اصالت و فرهنگ ایران باستان را به رخ می کشند و حس آرامش خوبی را به همراه دارند.

مطلب پیشنهادی

گلدان میناکاری بزرگ خمره ای

گلدان میناکاری بزرگ خمره ای به قیمت عمده

گلدان میناکاری بزرگ خمره ای شکل را چگونه می توان به قیمت عمده و شرکتی …

آراد برندینگ