آراد برندینگ
خانه / ظروف میناکاری / کاسه میناکاری شده سفالی اصل لاجین در بازار

کاسه میناکاری شده سفالی اصل لاجین در بازار

کاسه میناکاری شده سفالی یکی از انواع مینا کاری روی سفال بوده که در استان همدان و شهر زیبای لالجین با تنوع بسیار وسیعی یافت می شود. در بازار صنایع دستی شهر هگمتانه می توان با مدل های اصل و باکیفیت این سبک از هنر میناکاری آشنا شد.

کاسه میناکاری همدان به دو شکل تک و با بشقاب یا همان زیره، به بازار بزرگ صنایع دستی عرضه می گردد که هر کدام نیز طرفداران مخصوص به خود را شامل می شوند.

کاسه میناکاری همانطور که اشاره شد از ابعاد متنوع و گسترده ای برخوردار هستند که هر فرد با توجه به نوع نیاز و استفاده ای که دارد، این کالا را خریداری می کند.

کاسه میناکاری شده
کاسه میناکاری شده سفالی برعکس اغلب نمونه های مسی دارای برجستگی هایی در قسمت سطح کار هستند که با یکبار دست کشیدن بر روی ظروف به خوبی قابل تشخیص است.

البته این برجستگی ها نباید به گونه ای باشد که حالت زبری و ناصافی را به رخ بکشد که در این صورت نشان دهنده کیفیت پایین و سوختگی ظروف میناکاری خواهد بود.

ظروف میناکاری سفالی از مواد ساده ای تشکیل می یابد آب و خاک رس!
بد نیست بدانید که خاک لالجین از مرغوبیت بالایی در تولید و ساخت انواع صنایع دستی سفالی برخوردار می باشد که نمی توان از آن چشم پوشید؛ نرمی و شکل پذیری خاک لالجین دو ویژگی هستند که باعث تمایز تولیدات سفالی این شهر گردیده است.

کاسه بشقاب مینای سفال
کاسه میناکاری شده سفالی همانگونه که اشاره شد در دو نوع تک و یا به همراه بشقاب، قابلیت عرضه به بازار صنایع دستی کشور را دارد که هر کدام نیز متقاضیان مخصوص به خود را دارند.

کاسه بشقاب مینای سفال در ابعاد گوناگون ۱۵ تا ۳۵ و حتی بیشتر قابلیت تولید را دارد که هر کدام نیز کاربرد متفاوتی را شامل می شوند که از آن جمله می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • ظروف میناکاری هفت سین
  • ظرف میناکاری مخصوص ماست
  • ظرف میناکاری آبگوشت خوری
  • ظرف میناکاری آجیل
  • و… .

کاسه بشقاب بزرگ سفالی میناکاری شده
کاسه میناکاری شده سفالی که به همراه بشقاب میناکاری به بازار عرضه می گردند از جمله پرفروش ترین صنایع دستی هستند که در داخل و خارج از کشور مورد استقبال خریداران محترم قرار دارند.

قیمت اجناس میناکاری یا به طور کلی قیمت میناکاری روی سفال نسبت به انواع میناکاری که بر روی مس انجام می گیرد، بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر است؛ زیرا زیرساخت و مواد اصلی تشکیل دهنده آن بسیار از یکدیگر متفاوت می باشد.

کاسه بشقاب بزرگ سفالی میناکاری شده اغلب به عنوان ظرف پذیرایی یا دکوری مورد کاربرد قرار می گیرد که با توجه به این نوع استفاده نیز رنج قیمت متفاوتی را شامل می گردد.

قیمت بشقاب سفالی میناکاری شده در کنار کاسه میناکاری شده، ممکن است که افزایش یابد اما قطعا بسیار باصرفه تر خواهد بود!

علاقمندان به ظروف سفالی، وقتی کالایی از این دست را خریداری می کنند، دوست دارند که سایر اجناسی که دارای ساختاری یکسان هستند را نیز تهیه نمایند تا مجموعه ای کامل را در اختیار داشته باشند؛ که از آن جمله می توان به ساعت سفالی میناکاری شده، گلدان میناکاری روی سفال و… اشاره کرد.

مشخصات، قیمت و خرید کاسه و بشقاب سفالی میناکاری
کاسه میناکاری شده سفالی یکی از انواع مینا کاری روی سفال است که با مشخصات گوناگون تولید و پخش می گردد.

۳ مورد از مشخصات کاسه و بشقاب سفالی میناکاری که بر روی قیمت و خرید این کالاهای دست ساز تأثیرگذار است، عبارت است از:

  1. تمیزی آسان و راحتی را دارند.
  2. نیازی به تغییر مداوم دکوراسیون نداشته و همیشه به روز و زیبا به نظر می رسند.
  3. امکان خرید ست و مجموعه ظروف میناکاری به دلخواه خریدار و در هر زمان و هر برهه ای از زمان وجود دارد.

مطلب پیشنهادی

ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به تازگی از طریق سایت و فروشگاه های معتبر مجازی …

آراد برندینگ