آراد برندینگ
خانه / پارچ میناکاری / پارچ و لیوان میناکاری شده با قیمت مناسب

پارچ و لیوان میناکاری شده با قیمت مناسب

پارچ و لیوان میناکاری شده به شکل ست و مجموعه در بازار یافت می شود زیرا زیبایی و هارمونی جالبی را در رنگ و قالب به نمایش می گذارند. اما آیا این مدل از ظروف میناکاری لالجین ارزان قیمت و مناسب و به صرفه هست؟

اگر به فروشگاه های صنایع دستی که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه نمایید بدون تردید با انواع مدل ظروف پذیرایی مینا کاری در مراکز فروش مواجه خواهید شد که به همراه چندین لیوان میناکاری شده، خودنمایی می کنند.

پارچ میناکاری و لیوان میناکاری قابلیت عرضه به صورت تکی و مجموعه را دارند که این موضوع بستگی به سلیقه خریدار محترم دارد که خرید ظروف مسی مینا کاری شده این سازه دستی را به چه شکل تهیه و به کار گیرد.

پارچ و لیوان سفالی میناکاری شده
پارچ و لیوان میناکاری شده معمولا بر روی سفال قابلیت اجرا داشته که به همراه یک سینی زیبا و سفالی به بازار عرضه می گردد.

طراحی پارچ میناکاری شده حالت گرد و خمره ای را داشته که یادآوری کوزه های گذشته را دارد و لبوان میناکاری شده نیز حالت های مختلفی را دارند که محبوب ترین نوع آن حالت دسته دار و گرد می باشد.

بد نیست بدانید که انواع مدل نوشیدنی ها به ویژه آب در پارچ و لیوان های میناکاری شده سفالی، تا مدت زمانی طولانی خنک باقی می مانند بدون آن که به یخچال و سیستم های سرمایشی نیاز داشته باشند.

پارچ و لیوان سفالی و میناکاری مجموعه سه پارچه
پارچ و لیوان میناکاری شده به شکل مجموعه سه پارچه به بازار عرضه می گردد  و قیمت بشقاب مینا کاری روی سفال به دلیل مناسب بودن و کاربرد مقرون به صرفه ای که دارد، از فروش بسیار بالایی برخوردار است.

قیمت بشقاب مینا کاری روی سفال  و قیمت لیوان و پارچ میناکاری سفالی تا حد زیاد بستگی به عوامل زیر دارد:

  • ابعاد و قالب پارچ و لیوان
  • مجموعه ۳تایی باشد یا ۶تایی و یا ۱۲ تایی.
  • با سینی مخصوص همراه باشد یا خیر؟
  • با جعبه به بازار عرضه شود یا جداگانه.
  • دارای گارانتی و ضمانت نامه باشد یا خیر.
  • و… .

لیست قیمت ست پارچ و لیوان مینا کاری
پارچ و لیوان میناکاری شده در بازار داخلی و خارجی ایران با در نظر گرفتن این که از نوع فلزی و مسی باشد یا سفالی از لیست قیمت کاملا متفاوتی برخوردار هستند.

در زمان گذشته از ظروف سفالی به ویژه پارچ و لیوان سفالی برای نگهداری آب و نوشیدنی بهره گیری می نمودند زیرا همانطور که اشاره شد به کیفیت آب صدمه ای را وارد نمی کرد و البته راهی بود برای خنک سازی آب.

امروزه با الهام از این موضوع، به ساخت انواع پارچ و لیوان های سفالی اقدام نموده اند که با هنرهایی چون میناکاری، قلمزنی، خاتم کاری و… همراه شده و زیبایی آن را دوچندان ساخته است.

بدیهی خواهد بود که این موضوع به روی تعیین قیمت نهایی انواع مدل پارچ و لیوان میناکاری شده نیز تأثیر مثبت اما مقرون به صرفه ای را دارد.

فروش عمده پارچ و لیوان میناکاری شده سفالی
پارچ و لیوان میناکاری شده سفالی درجه یک از تنوع مدل و طراحی گسترده ای برخوردار هستند، برای مثال برخی دارای رنگ زمینه آبی فیروزه ای پررنگ تری بوده و برخی دیگر رنگ سبز زمردی بیشتری را به رخ می کشد.

وزن و ساختار پارچ و لیوان های میناکاری شده سفالی به گونه ای است که حمل و جابجایی آن را دشوار نکرده و برعکس سهولت در استفاده را به همراه دارد.

پارچ میناکاری در اکثر موارد حالت تنگ های قدیمی را داشته که دهانه باریک تری را دارند و حالتی خمره ای شکل را به نمایش می گذارند.

لیوان میناکاری نیز می تواند حالت جام داشته باشد یا دسته دار و ساده و… که بنا به سلیقه خریداران طراحی و ساخته می شود.

فروش عمده انواع مدل پارچ و لیوان میناکاری شده سفالی به تازگی از طریق سایت و مراکز معتبر اینترنتی با بهترین قیمت و بالاترین رده کیفی آغاز گردیده است.

آراد برندینگ