آراد برندینگ
خانه / ساعت میناکاری / ظروف دکوری میناکاری فیروزه ای کادویی

ظروف دکوری میناکاری فیروزه ای کادویی

ظروف دکوری میناکاری با رنگ فیروزه ای، یکی از ارزشمند ترین کالاهای دست سازی است که برای سوغات و هدیه از آن استفاده می کنند و اصلا به نام ظروف میناکاری کادویی شهرت دارند. در ادامه بیشتر به مشخصات و بررسی این مدل صنایع دستی می پردازیم.

میناکاری اصفهان و میناکاری همدان دو مدل از صنایع دستی مهم کشور به شمار می روند که به دلیل سبک متفاوتی که در ساخت و تولید دارند، انواع و اقسام وسیعی را شامل می شوند.

برای مثال انواع ظروف مسی میناکاری شده به استان اصفهان تعلق دارد و میناکاری روی سفال نیز به استان همدان اختصاص داشته که این امر بر روی قیمت گذاری آن ها نیز تأثیر مستقیم داشته است.

مجموعه ظروف دکوری میناکاری
ظروف دکوری میناکاری به دلیل آن که در کنار هم زیبایی و هماهنگی بیشتری را ایجاد می کنند، اغلب به شکل مجموعه و ست به بازار عرضه می گردند.

این نوع از ظروف کادویی به نسبت قیمتی که شامل می شوند، تنوع کیفی گسترده و سایزبندی مختلفی را دارند.

ظروف مسی کادویی میناکاری شده و ظروف سفالی کادویی میناکاری، دو سبک متفاوت از این هنر هستند که هر یک زیبایی و تنوع مخصوص به خود را شامل می شوند.

تنها تفاوتی که در رابطه با ظروف مسی و سفالی می توان به آن اشاره کرد، تفاوت قیمتی است که در فلزات معمولا بیشتر به چشم می خورد.

سرویس ویترینی دکوری ظروف میناکاری فیروزه ای
سرویس ویترینی ظروف دکوری میناکاری با رنگ فیروزه ای یا فیروزه کوب، بدون شک یکی از ارزشمند ترین سازه های دستی به شمار می رود که محبوبیت و قدمتی بالا را دارد.

در این میان می توان به فیروزه کوبی آقاجانی اشاره کرد که یک برند معتبر و اصیل در زمینه ترکیب هنر میناکاری و فیروزه کوبی به شمار می رود.
آینه و شمعدان فیروزه کوب و همچنین ساعت میناکاری فیروزه ای  از زیباترین نمونه هایی است که می توان به آن اشاره کرد.

برخی از مشخصاتی که می توان برای ظروف دکوری میناکاری فیروزه کوب نام برد، عبارت است از:

  • اغلب بر روی فلزاتی گرانبها مانند طلا، نقره، برنز و مس قابلیت اجرا را دارند.
  • وزن سنگینی را شامل می شوند.
  • با پوشش لعابی مرغوب و براقی سطح آن را می پوشانند.
  • سطح براق و صیقلی را داشته که اثری از ناصافی و زبری بر روی آن ملاحظه نمی گردد.
  • در هیچ برهه ای از زمان از مد نرفته و کهنه نمی شود.

لیست قیمت ظروف میناکاری
ظروف دکوری میناکاری شامل نمونه های سفالی نیز می شود که مرغوب ترین آن به شهر لالجین همدان تعلق دارد.

فروش سفال لالجین به دلیل مرغوبیت بالا و قابلیت شکل پذیری عالی، به سراسر کشور با قیمتی مناسب و ارزان انجام می گیرد.

میناکاری روی سفال، هنری حساس و ارزشمند بوده که تنها توسط افراد مچرب و متخصص صورت می پذیرد که البته به همان میزان نیز، یادگیری آن ساده تر خواهد بود.

برای دریافت آخرین لیست قیمت ظروف میناکاری بهتر است که با نماینده و کارشناس ویژه فروش صنایع دستی، تماس تلفنی برقرار نمایید.

ست دکوری ویترینی ظروف میناکاری
ست دکوری ویترینی ظروف میناکاری در بیشتر مواقع بر روی سینی مسی انجام می گیرد؛ بدین ترتیب که در یک سینی مسی انواع ظروف دکوری میناکاری را به تناسب رنگ، سایز و مدل می چینند.

قیمت سینی مسی با توجه به ابعاد، میزان سنگینی، لعابی که برای پوشش دهی آن استفاده شده، دسته دار بودن سینی، پایه دار بودن یا یدون پایه بودن سینی و… تعیین و مشخص خواهد شد.

قیمت میناکاری روی مس همانطور که در مطالب پیشین نیز اشاره شد به دلیل بهره گیری از فلزات و حساسیتی که در پوشش لعاب و نقش پذیری آن وجود دارد، نسبتا گران تر از نمونه های سفالی خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به تازگی از طریق سایت و فروشگاه های معتبر مجازی …

آراد برندینگ