آراد برندینگ
خانه / بشقاب میناکاری / ست گلدان و بشقاب میناکاری شده تزئینی به قیمت عمده

ست گلدان و بشقاب میناکاری شده تزئینی به قیمت عمده

ست گلدان و بشقاب میناکاری شده تزیینی جزو نمونه های پرفروشی محسوب می گردد که اغلب به صورت کادویی و درون جعبه های نفیس به عنوان بهترین سوغات سفر و هدیه به عزیزان مورد کاربرد قرار می گیرد. قیمت عمده این نوع از محصولات زینتی میناکاری توسط مراکز معتبری مانند سازمان صنایع دستی مشخص و تعیین می شود.

گلدان بشقاب میناکاری هایی که در قالب لوازم تزیینی و کادویی مورد کاربرد قرار می گیرند معمولا در ابعادی بین ۲۵ الی ۳۵ سانتی متری طراحی و ساخته می شوند و وزن نرمال و استانداردی را در اختیار دارند.

باکس ست گلدان و بشقاب میناکاری اصفهان
ست گلدان و بشقاب میناکاری اصفهان که بر روی مس و انواع دیگر از فلزات گرانبها انجام می گیرد در قالب باکس های زیبایی روانه بازار می گردند که نظر هر نوع بیننده ای را به طور ناخودآگاه به خود جلب می نماید.

باکس ست گلدان و بشقاب میناکاری اصفهان در اکثر موارد از جنس چوبی مقاوم با طراحی بته جقه و تراش خورده بوده که بر ارزش مادی و معنوی این صنایع دستی گرانبها به شکل چشمگیری افزوده است؛ این نوع از عرضه لوازم میناکاری به بازار برای توریست و گردشگران خارجی بسیار جذابیت دارد.

خرید قاب میناکاری و تابلو میناکاری اصفهان از دیگر لوازم دستی و سنتی بوده که برای افرادی که به درستی با این هنر آشنایی ندارند و به دنبال کالایی اصیل و ماندگار با طرح های خاص هستند، بهترین گزینه به شمار می رود.

ست بشقاب ۳۰ و گلدان ۲۵ میناکاری
ست گلدان و بشقاب میناکاری همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره شد اغلب در ابعاد ۳۰ و ۲۵ سانتی متری تولید و ساخته می شود تا هم زیبایی نقوش آن بیشتر به چشم آید و هم قابلیت حمل آسان تری را داشته باشد.

ست بشقاب ۳۰ و گلدان ۲۵ میناکاری درون یک جعبه نفیس کادویی به بازار عرضه می گردد و با توجه به وزن و نوع طراحی که دارند از نرخ قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند.

قیمت گلدان مسی میناکاری با در نظر گرفتن نوع طراحی که دارند و نقوشی که بر روی آن ها وجود دارد، مشخص و تعیین خواهد شد.

لیست قیمت ظروف میناکاری
ست گلدان و بشقاب میناکاری بدون شک یکی از زیباترین لوازم تزیینی و کاربردی به شمار می رود که هم قابلیت استفاده روزمره از آن وجود دارد و هم می توان از آن ها به عنوان زینت بخش محیط داخلی استفاده کرد.

طرح میناکاری روی بشقاب اغلب از نوع مرغ ختایی، گل و مرغ و… بوده که این هنر اصیل و دوست داشتنی را به اثری زنده و پویا تبدیل کرده است.

تخفیف ظروف میناکاری به تازگی بر روی نمونه هایی از گلدان و بشقاب میناکاری اصفهان که بر روی مس طراحی شده اند، اجرا گردیده است.

در آخرین لیست قیمت ظروف میناکاری اصفهان می توان به خوبی به وجوه تمایز قالب و نقوش میناکاری پی برد و با دیدی بازتر به انتخاب نهایی خود اقدام نمود.

فروش گلدان و بشقاب میناکاری ارزان
ست گلدان و بشقاب میناکاری را می توان با قیمتی ارزان و با کیفیتی عالی خریداری نمود به شرط آن که بتوانید از مراکز و نمایندگی های اصلی و معتبر اقدام به خرید نهایی خود در این زمینه نمایید.

قیمت گلدان میناکاری به نسبت بشقاب میناکاری شده، اندکی گران تر می باشد زیرا حالت و قالب آن اندکی متفاوت بوده و از آن به عنوان مکمل بشقاب استفاده می شود.

قیمت گلدان میناکاری اصفهان را می توان از مرکز صنایع دستی این استان و یا از طریق راه های ارتباطی اینترنتی که در اختیار کاربران و خریداران محترم قرار دارد، جویا شد؛ چرا که قطع به یقین بهترین نرخ صنایع دستی را با بالاترین درجه کیفی عرضه خواهند کرد.

فروش گلدان و بشقاب میناکاری ارزان به تازگی از طریق سایت پیش رو آغاز گردیده است؛ لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با نماینده شرکت تماس تلفنی برقرار نمایید.

مطلب پیشنهادی

ظروف میناکاری شده دکوری

پخش ظروف میناکاری شده دکوری در تهران

پخش ظروف میناکاری شده دکوری در تهران مستقیما توسط نمایندگی های مجاز صنایع دستی انجام …

آراد برندینگ