آراد برندینگ
خانه / پروانه میناکاری شده / ست گلدان و بشقاب میناکاری به صورت عمده

ست گلدان و بشقاب میناکاری به صورت عمده

ست گلدان و بشقاب میناکاری با در نظر گرفتن ابعاد و قطر این دسته از ظروف میناکاری قیمت گذاری می شود. اما به طور کلی نرخ انواع مدل ست و سری اجناس میناکاری به صورت عمده برای خریداران تعیین می گردد که در ادامه به بررسی بیشتر این موضوع می پردازیم.

همانطور که می دانید اکثر اجناس یا ظروفی که به شکل یکسری مجموعه به بازار عرضه می شوند از نرخ قیمت مناسب و پایین تری برخوردار هستند؛ زیرا هم به فروش کلی محصول نزد فروشنده کمک می کند و هم خریدار یک ست جذاب و هماهنگ را تهیه نموده است.

ست بشقاب میناکاری معمولا شامل ۳ تا ۵ عدد بشقاب شده که در سایزبندی گوناگون در یک پکیج یا جعبه قرار می گیرند؛ این موضوع در رابطه با ست گلدان میناکاری نیز صدق می کند.

ست میناکاری اصفهان عمدتا بر روی فلزات قابلیت اجرا را داشته و عمده رنگ قالب آن، آبی لاجوردی بوده که با قلمزنی هنرمندانه زیبایی افسونگری را به وجود می آورد.

ست بشقاب ۳۰ و گلدان ۲۵ میناکاری
ست گلدان و بشقاب میناکاری همانطور که اشاره شد با توجه به ابعاد و قطر آن قیمت گذاری می گردد، بهترین سایز برای ست بشقاب حدود ۳۰ بوده و برای گلدان حدودا ۲۵٫

تابلو میناکاری اصفهان و پروانه میناکاری شده دو نمونه معروف از ظروف تزیینی میناکاری به شمار می روند که به وفور مورد استقبال خریداران محترم قرار می گیرند.

گلدان بشقاب میناکاری شده باید از هارمونی رنگ بالایی برخوردار باشند، بدین معنا که ترکیب رنگ و نوع قلمزنی که بر روی آن صورت گرفته به یک شکل باشد تا تناسب بهتری را به وجود آورده و چشم را آزار ندهد.

ست گلدان و بشقاب میناکاری مدل اسلیمی
ست گلدان و بشقاب میناکاری مدل اسلیمی یکی از پرطرفدارترین نمونه از محصولات میناکاری به شمار می رود؛
حتما می پرسید چرا؟
زیرا این ست میناکاری با طراحی پیچ در پیچ اسلیمی زیبایی اساطیری و بسیار سنتی را به آن بخشیده که با هر نوع چینش و دکوراسیونی به راحتی ارتباط برقرار می کند.

قیمت گلدان میناکاری اصفهان اصیل هنر به همراه بشقاب یا زیره آن، بسیار مناسب در نظر گرفته شده که خرید آن را باصرفه نموده است.

برخی از مشخصاتی که می توان برای ظروف مسی میناکاری شده نام برد عبارت است از:

  • بهره گیری از ورقه های نازک تا ضخیم برای تولید ظروف میناکاری.
  • استفاده از رنگ های ثابت و بادوام که به مرور زمان سیاه و کدر نشود.
  • مقاوم در برابر شستشو.
  • ساده و نسبتا سنگین وزن هستند.
  • گرد و خاک کمتری را به خود جذب می نماید.

باکس ست گلدان و بشقاب میناکاری اصفهان
ست گلدان و بشقاب میناکاری اصفهان به صورت باکس و جعبه ای به بازار عرضه می گردد که علاوه بر شیک بودن آن، به ایمن سازی این ظروف دوست داشتنی نیز کمک می نماید.

ست میناکاری عمده را می توان به طرق مختلفی تهیه نمود که ساده ترین روش آن خرید اینترنتی ظروف میناکاری اصفهان می باشد که همیشه در دسترس خریداران محترم قرار دارد.

گلدان میناکاری عمده، معمولا به صورت پک سه تایی ارزشمند تقدیم خریداران می گردد که در یک باکس چوبی و مخملی گنجانده شده است.

ست گلدان و بشقاب و قندان نفیس میناکاری
ست گلدان و بشقاب میناکاری را می توان با ظروف مختلفی از همان جنس ست نمود و زیبایی محیط را تکمیل تر کرد.

یکی از بهترین گزینه هایی که می توان در کنار ست گلدان و بشقاب میناکاری مورد استفاده باشد، انواع قندان نفیس میناکاری است.

قندان میناکاری شده به صورت پایه دار و بدون پایه تولید و پخش می گردد که نشان از علاقه و البته حساسیت تولیدکنندگان در ساخت داشته بلکه بتواند حداکثر میزان رضایتمندی را در بین خریداران محترم به دست آورد.

مطلب پیشنهادی

میناکاری دکوری

بازار فروش میناکاری دکوری در تهران

بازار فروش میناکاری دکوری در استان بزرگ تهران بهترین و تاپ ترین نمونه های صنایع …

آراد برندینگ