آراد برندینگ
خانه / صنایع دستی اصفهان / خرید ظروف مسی میناکاری شده کادویی

خرید ظروف مسی میناکاری شده کادویی

خرید ظروف مسی و پارچ و لیوان میناکاری شدهدویی برای افرادی جذابیت بالایی را داشته که به سبک های مختلف از دکوراسیون و چیدمان کلاسیک و سنتی علاقه بیشتری را دارند. زیرا این ظروف خاص و متفاوت، از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند.

ظروف میناکاری لالجین ارزان قیمت  بوده و به دلیل ظرافتی که در هنگام طراحی و لعاب پذیری بر روی آن باید انجام گیرد از ساختاری شیک و مجلسی برخوردارند که به طور ناخودآگاه نظر هر بیننده را به خود جذب می کند.

اگر یادتان باشد در مطالب پیشین به این مسئله اشاره شد که میناکاری اصفهان غالبا بر روی مس انجام می گیرد چرا که این استان منابع غنی از مس را در اختیار داشته و البته مرز نزدیکی با استان زنجان را دارد که مرکز مس ایران است.

ظروف مسی میناکاری شده کادویی
قیمت بشقاب مینا کاری روی سفال بسیار مناسب است. و خرید ظروف مسی میناکاری شده در قالب ظروف کادویی نزد اکثریت مردم از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا این نوع از سازه های دستی، در هیچ برهه ای از زمان کیفیت خود را از دست نمی دهند و ماندگاری بالایی را دارند.

ظروف مسی میناکاری کادویی، ابعاد وسیعی را شامل می شوند که همین تنوع و گستردگی، سهولت در انتخاب و خرید را نیز خواهد داشت.

ظروف کادویی میناکاری شده به دلیل دست ساز بودن، در برخی از قسمت ها دارای ناخالصی های جزیی بوده که نه تنها از زیبایی آن کاسته نشده بلکه بر ارزش و قشنگی آن ها نیز افزوده است.

برخی از اقلام و لوازم دکوری میناکاری شده را می توان در دسته بندی زیر قرار داد:

 • استکان و نعلبکی میناکاری
 • قندان و قوری میناکاری
 • بستنی خوری میناکاری
 • دسر خوری میناکاری
 • مجسمه میناکاری
 • شمعدان میناکاری
 • فنجان قهوه میناکاری
 • و… .

خرید ظروف مسی میناکاری شده اصفهان
خرید ظروف مسی میناکاری شده اصفهان را می توان از معتبرترین فروشگاه صنایع دستی میناکاری در این استان انجام داد.

قیمت بشقاب میناکاری روی مس نسبت به قیمت بشقاب مینا کاری روی سفال گران تر بوده که امری بدیهی نیز می باشد اما در رابطه با فلزاتی چون طلا و نقره، قیمت آن مناسب و ارزان تر خواهد بود.

بد نیست بدانید که میناکاری روی طلا، اغلب به دست هنرمندان خوزستانی انجام می گیرد، زیرا در این زمینه تبحر و تخصص بالایی را دارند.

ظروف مسی میناکاری شده، قابلیت شستشو را دارند البته به شرط آن که با مواد شوینده ملایم استفاده شود که لعاب و پوشش آن به مرور از بین نرود.

این نوع ظروف پذیرایی میناکاری در مراکز فروش تهران را می توان به عنوان بهترین کادو و سوغات در قالب جعبه های خاتم به عزیزانتان، استفاده نمایید.

مرغوبترین ظروف میناکاری
ظروف مسی میناکاری شده اصفهان را به دلیل قدمتی که شامل می شوند به عنوان مرغوبترین صنایع دستی کشور می شناسند.

به همین دلیل نیز خرید ظروف مسی میناکاری شده که از کیفیت و مرغوبیت بالا برخوردار هستند را باید با در نظر گرفتن پارامترهای زیر انجام داد:

 • نوع کاربردی که شامل می شوند.
 • توجه به سایز و ابعاد ظروف میناکاری
 • توجه به سبک دکوراسیون مورد استفاده خریدار
 • توجه به وزن ظروف میناکاری
 • هارمونی رنگ ظروف میناکاری
 • براقی یا کدری سطح میناکاری که نشان از مرغوبیت آن دارد.

فروش انواع لوازم مینا کاری شده
خرید ظروف مسی میناکاری شده در کنار لوازم پرکاربرد و زیبایی که از مینای اصیل در آن ها بهره گیری شده، برای اکثر خریداران جذابیت بالایی را دارند.

برای مثال افرادی که سینی مسی میناکاری شده را خریداری می کنند، دوست دارند از لوازم مشابه و در همان قالب میناکاری مانند قاشق، نعلبکی، فنجان، استکان و… نیز استفاده نمایند تا خرید خو را تکمیل کنند.

برای دریافت جدیدترین لیست قیمت ظروف میناکاری در کنار اقلام و لوازم پرکاربرد این سازه دستی ایرانی، بهتر است با نماینده ویژه ما تماس تلفنی برقرار نمایید تا شما را در جریان جزییات صنایع دستی میناکاری قرار دهد.

مطلب پیشنهادی

ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به تازگی از طریق سایت و فروشگاه های معتبر مجازی …

آراد برندینگ