آراد برندینگ
خانه / ظروف میناکاری / گلدان میناکاری بزرگ خمره ای به قیمت عمده

گلدان میناکاری بزرگ خمره ای به قیمت عمده

گلدان میناکاری بزرگ خمره ای شکل را چگونه می توان به قیمت عمده و شرکتی خریداری نمود؟ آیا این گلدان های دست ساز در برابر رطوبت گل طبیعی نیز می توانند به خوبی مقاومت کنند یا تنها برای گل مصنوعی مناسب هستند؟

گلدان میناکاری در سایزبندی های مختلفی تولید و پخش می گردد که سایز متوسط تا بزرگ این گلدان ها، طرفداران بیشتری را دارد.
حتما می پرسید چرا چنین است؟
زیرا نوع نقوش و قلمزنی که بر روی انواع مدل گلدان های بزرگ میناکاری بیشتر به چشم می خورد و آن را کاملا مناسب برای فضاهای کوچک و بزرگ نموده است.
در ادامه بیشتر به جزییات آن می پردازیم.

گلدان بزرگ خمره ای مینا کاری شده ۳۰ سانتی متری
گلدان میناکاری بزرگ خمره ای شکل همانطور که می توان حدس زد دارای پایین تنه ای گرد و بیضی بوده و قسمت ابتدای گلدان، باریک تر به نظر می رسد.

گلدان میناکاری خمره ای هم بر روی سفال قابلیت اجرا را دارد و هم بر روی انواع مدل فلزات از جمله مس، برنج و… .

گلدان مسی میناکاری شده ارتفاعی در حدود ۳۰ سانتی متر و بیشتر را داشته و با نقوش ختایی اسلیمی تزیین گردیده است.

گلدان میناکاری سفالی نیز در ارتفاعی مشابه نمونه مسی، تولید می گردد و نوع قالب گیری و رنگ پذیری در آن بیشتر به چشم می خورد.

قیمت گلدان های مینا کاری – فیروزه کوبی
گلدان میناکاری بزرگ خمره ای فیروزه کوبی شده به دلیل بهره گیری از سنگ فیروزه، ارزش مادی و معنوی بالایی را دارد.

فیروزه ای که در گلدان میناکاری به کار گرفته می شود به شکل سنگ های خرد و شکسته ای هستند که نیازمند دقت و ظرافت بسیار زیاد برای جای گذاری در ظروف هستند.

شیوه قیمت گذاری گلدان های مینا کاری شده خمره ای بستگی به عوامل و پارامترهایی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • گلدان میناکاری ثبات رنگ و نقش داشته باشد یا خیر.
  • وزن سنگین تری را شامل گردد تا بر روی زمین ثابت بماند.
  • دارای سوختگی رنگ یا رنگ پریدگی نباشد.
  • اثری از لب پریدگی، خط و خش بر روی آن مشاهده نگردد.
  • طراحی آن ساده باشد یا دالبری و… .

خرید گلدان مینا کاری شده
گلدان میناکاری بزرگ خمره ای را می توان به سادگی از مراکز اصلی تولیدکننده ای که در زمینه صنایع دستی فعالیت می کنند، خریداری نمود؛ خوشبختانه امکان تهیه آن از طریق سایت و شبکه های معتبر اجتماعی نیز فراهم آمده است.

در هنگام خرید گلدان مینا کاری شده باید به این نکته توجه داشته باشید که این نوع از گلدان ها به دلیل نوع ساختار و کیفیتی که دارند از مقاومت بالایی در برابر ضربه، خط و خش و… برخوردار هستند.

اما علاوه بر آن، در برابر نم و رطوبت نیز می توانند به خوبی مقاومت کنند و دوام بیاورند که این موضوع کاربرد آن را برای انواع گل های طبیعی و مصنوعی مجاز کرده است.

عمده فروشی ظروف میناکاری
گلدان میناکاری بزرگ با قالب خمره ای، ظرفیت بالایی برای نگهداری تعداد بیشتری گل را دارد که از آن می توان به عنوان یک امتیاز مثبت یاد کرد.

قیمت گلدان مینا کاری شده کاملا بستگی به جنس بدنه و شیوه توزیع آن به بازار دارد که تک باشد یا در قالب یک مجموعه قرار گیرد.

عمده فروشی ظروف میناکاری در استان تهران، گلدان میناکاری شده را معمولا با زیره هایی هماهنگ و همرنگ به خریداران محترم عرضه می نماید تا حالتی خاص و شیک را جهت پخش به آن ببخشد.

گلدان میناکاری سفال غالبا همراه با سینی و بشقاب توزیع شده و گلدان مسی میناکاری شده همراه با بشقاب و کاسه های ریزی که جنبه تزیینی صرف را دارند.

خوب است بدانید ماندگاری انواع گل و گیاه طبیعی در این گلدان های زیبای دست ساز و سنتی بسیار زیاد است.

مطلب پیشنهادی

ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به تازگی از طریق سایت و فروشگاه های معتبر مجازی …

آراد برندینگ