آراد برندینگ
خانه / ظروف سفالی میناکاری / پخش کننده ظروف سفالی میناکاری شده

پخش کننده ظروف سفالی میناکاری شده

ظروف سفالی میناکاری شده از دیگر صنایع دستی محسوب می گردد که در بازار جهانی طرفداران فراوانی را شیفته خود ساخته است. پخش کننده اصلی این ظروف، شهر لالجین از توابع استان همدان بوده که قدمتی طولانی در هنر میناکاری دارد.

ظروف میناکاری ساخته شده از جنس خاک و سفال، نوعی سادگی و زیبایی را به همراه دارد که برای توریست های خارجی جذابیت فوق العاده ای را خواهد داشت.

بد نیست بدانید که خاک حاصله از شهر لالجین، به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی که استان همدان در اختیار داشته از نرمی و مقاومت بالایی برخوردار بوده که تولید انواع ظروف میناکاری را مهیا ساخته است.

لیست قیمت ظروف میناکاری سفالی
ظروف سفالی میناکاری شده برخلاف باور عموم مردم از مقاومت و ماندگاری مطلوبی برخوردار می باشد زیرا در چندین مرحله، عمل لعاب گیری بر روی آن انجام شده که این موضوع به خودی خود بر افزایش ضخامت قطر و دوام ظروف میناکاری، کمک می کند.

در آخرین لیست قیمت منتشر شده از ظروف میناکاری سفالی می توان به خوبی با نوع تفاوت هایی که این ظروف در اختیار دارند، آشنایی پیدا کرد و انتخاب بهتری را تجربه نمود.

میناکاری همدان از اصالت و فرهنگی غنی سرچشمه می گیرد و یکی از راه های کسب درآمد مردم در این استان و توابع آن به شمار می رود.

انواع مینا کاری روی سفال را می توان در دسته بندی زیر قرار داد:

  1. میناکاری خانه بندی
  2. میناکاری نقوش یا نقاشی شده
  3. میناکاری با زمینه حکاکی

ظروف سفالی میناکاری شده لالجین
ظروف سفالی میناکاری شده توسط شابلون های میناکاری روی سفال طراحی و ساخته می شوند که به واسطه آن نقوش اصیل و ماندگاری را کنده کاری خواهند کرد.

قیمت اجناس میناکاری شده و قیمت ظروف سفالی خام و کار نشده، به طور طبیعی با یکدیگر بسیار متفاوت هستند اما در یک گزینه با هم اشتراک دارند و آن درجه مرغوبیت خاک و سفال مورد استفاده شده در آن می باشد.

برای ساخت انواع ظروف میناکاری سفالی از یکسری ابزارآلات مخصوص بهره گیری می شود که باید بادقت و حوصله افراد مجرب مورد کاربرد قرار گیرند تا اثر معکوسی بر روی ظروف سفالی به جای نگذارند.
بهتر است پیش از شروع به کار در هنر میناکاری، آموزش های لازم را در این زمینه دریافت نمود.

برخی از مهم ترین وسایل مورد نیاز میناکاری روی سفال عبارت است از:

  • سمباده
  • ظرف خام سفالی
  • کوره
  • قلم مو مخصوص
  • رنگ اکسیده شده و مرغوب

ست هدیه میناکاری بشقاب و گلدان
ظروف سفالی میناکاری شده به دلیل نرخ قیمت مناسبی که دارند اغلب به عنوان بهترین هدیه مورد کاربرد قرار می گیرند آن هم به صورت ست و جفت.

ست هدیه میناکاری بشقاب و گلدان در یک باکس زیبای کادویی به بازار عرضه می گردد که از هارمونی رنگ و طرح فوق العاده بالایی نیز برخوردار است.

قیمت گلدان میناکاری روی سفال نسبت به کارایی چشم نوازی که دارد، بسیار خوب و ارزان در نظر گرفته شده که البته این موضوع باز هم بستگی به ابعاد گلدان و نوع عرضه آن دارد.
برخی از گلدان ها به صورت تک و در ابعاد بزرگ، و برخی دیگر به صورت دوتایی و قرینه ساخته و پرداخته می شوند.

فروش سفال میناکاری
ظروف سفالی میناکاری شده توسط پخش کننده اصلی و اولیه آن با نرخ ارزان تری صورت می پذیرد.

خوشبختانه امروزه امکان خرید اینترنتی ظروف میناکاری از طریق سایت های معتبر و شبکه های مجازی مرتبط با آن به وجود آمده که امکان فروش محصولات میناکاری را در خارج از کشور نیز مهیا نموده است.

فروش سفال میناکاری همدان به صورت کیسه ای یا گاها جعبه ای انجام می گیرد که جابجایی آن را ساده و مقرون به صرفه تر می سازد.

مطلب پیشنهادی

ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به تازگی از طریق سایت و فروشگاه های معتبر مجازی …

آراد برندینگ