آراد برندینگ
خانه / بازار میناکاری / فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی

فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به تازگی از طریق سایت و فروشگاه های معتبر مجازی آغاز شده که در همین ابتدای کار مورد استقبال گسترده علاقمندان این هنر قرار گرفته است. اما تفاوت اصلی نمونه صادراتی از ظروف میناکاری با مدل های داخلی در چیست و چه ویژگی هایی را دارد؟

بازار میناکاری یکی از بازارهای محبوب صنایع دستی در داخل و خارج از کشور به شمار می رود، زیرا این هنر به طرز باورنکردنی آمیخته با اصالت و سنت بوده که به زیبایی رنگ و نقش و نوع قلمزنی خاص آن را به رخ می کشد.

میناکاری در کشورهایی چون هند و چین نیز ساخته و پرداخته می شود اما با سبکی متفاوت از نمونه های ایرانی!

خرید عمده میناکاری اصفهان
فروش عمده ظروف میناکاری اصفهان همانطور که اشاره شد از طریق سایت میناکاری با سرعت و امنیت بیشتر و بهتری انجام می گیرد، ضمن آن که قیمت ارزان و مناسب تری را هم دارد.

برای خرید عمده میناکاری اصفهان نیز می توان به سادگی به این سایت ها مراجعه کرد و سفارش خود را پس از کسب اطلاعات لازم و حتی مشورت با کارشناسان این عرصه ثبت نمود.

میناکاری و خاتم کاری دو هنر خاصی هستند که در هر کدام ترکیب و نمایش رنگ و نوع قلمزنی ها به شکل هنرمندانه و استادانه ای به کار گرفته می شود؛ شاید به همین دلیل است که این دو هنر از دیرباز مورد استقبال مردم قرار دارد و بسیار محبوب هستند.

فروش عمده صنایع دستی میناکاری
فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از مهم ترین آن ها، توجه به نوع بسته بندی این دسته از صنایع دستی می باشد.
همانطور که می دانید این ظروف باید به گونه ای بسته بندی و ارسال گردند که هم زیبایی خاصی داشته باشند و هم آسیبی متوجه آن ها نگردد.

برخی از مشخصات و ویژگی هایی که می توان برای انواع ظروف میناکاری صادراتی نام برد عبارت است از:

  • ابعاد استاندارد و گاه مینیاتوری بسیار شیک و زیبایی را دارند.
  • اغلب از جنس ظروف مسی و برنجی تولید وساخته می شوند که شکنندگی کمتری را دارند.
  • مواد اولیه ظروف میناکاری از نوع مرغوب و درجه یک بوده و ضخامت ایده آلی را دارند.
  • اغلب به صورت جعبه و باکس به خارج از کشور صادر می شوند.
  • نقوشی که بر روی ظروف میناکاری تزیینی به چشم می خورد غالبا از نوع اسلیمی می باشد.

فروش عمده گلدان های میناکاری
فروش عمده ظروف میناکاری بستگی به نوع تقاضایی که از طرف مردم وجود دارد، نیز خواهد داشت؛ برای مثال گاهی تمایل به خرید یکسری مجموعه و ست گلدان و بشقاب میناکاری بیشتر خواهد بود و گاهی کمتر!

فروش عمده گلدان های میناکاری شده اصفهان، به شکل ست با هارمونی جالب و متفاوت از مدتی پیش در بازار میناکاری این استان با قیمتی استثنایی آغاز گردیده است.

ست گلدان میناکاری معمولا از سایز ۲۵ الی ۳۰ شروع شده و در قالب های خمره ای، گرد، استوانه ای و…خودنمایی می کنند.

فروش عمده ظروف میناکاری در بازار تهران
فروش عمده ظروف میناکاری صادراتی در بازار تهران، به دلیل میزان تقاضای بسیار بالایی که توسط توریست و گردشگران وجود دارد، با نرخ ثابت و مشخصی انجام می گیرد.

بد نیست بدانید ظروف میناکاری دست دوم در بازار صنایع دستی تهران، نیز جایگاه ویژه ای داشته و طرفداران مخصوص به خود را دارند.

قیمت گلدان میناکاری اصفهان به طور طبیعی با در نظر گرفتن، ابعاد و سایز گلدان، جنس مواد اولیه، نام سازنده، اصالت کالا و… تعیین می شود.
این موضوع در رابطه با تمامی ظروف میناکاری صدق می کند.

مطلب پیشنهادی

میناکاری دکوری

بازار فروش میناکاری دکوری در تهران

بازار فروش میناکاری دکوری در استان بزرگ تهران بهترین و تاپ ترین نمونه های صنایع …

آراد برندینگ