آراد برندینگ
خانه / بشقاب میناکاری / تولید کننده ظروف میناکاری شیک مسی

تولید کننده ظروف میناکاری شیک مسی

تولید کننده ظروف میناکاری همیشه تلاش بر این دارد که انواع مدل های مسی شیک و مجلسی را با قیمتی ارزان و مناسب به بازار عرضه نماید تا خریداران بیشتری بتوانند از تنوع این ظروف دست ساز میناکاری شده بهره گیری کنند.

ظروف میناکاری مسی بی تردید از جمله ظروف دست ساز و زیبایی هستند که کاربردی دو گانه دارند؛ یعنی هم می توانند به عنوان ظروف مجلسی مورد استفاده قرار گیرند هم ظروف دم دستی و معمولی.

بشقاب میناکاری شده یک نمونه بارز از این ظروف است که در بازار صنایع دستی در ابعاد و سایزبندی گسترده به چشم می خورد آن هم با تنوع رنگ و مدل فوق العاده.

بزرگترین تولید کننده ظروف میناکاری
تولید کننده ظروف میناکاری بر این باور است که اگر به درستی از این صنایع دستی ظریف و زیبا نگهداری شود، تا سالیان سال عمر کرده بدون آن که به کیفیت اولیه و اصلی آن آسیبی وارد شود.

بزرگترین مرکز تولید کننده ظروف میناکاری شده در کشور، در استان اصفهان قرار گرفته که موقعیت مناسبی که چه از لحاظ جغرافیایی و چه از لحاظ فرهنگی دارد.
البته نباید بی انصاف بود و میناکاری همدان و تهران را نادیده گرفت.

بازار فروش میناکاری اصفهان اغلب به عرضه میناکاری روی مس یا به طور کلی میناکاری بر روی فلزات می پردازد، چرا که همسایگی نزدیکی با استان زنجان که مرکز تولید فلز مس می باشد، دارد.

مرکز تولید ظروف میناکاری روی مس
تولید کننده ظروف میناکاری شیک مسی تحت نام و عناوین مختلفی به توزیع این صنایع دستی می پردازد که از آن جمله می توان به میناکاری آقاجانی یا فیروزه کوب اشاره کرد.

تابلو میناکاری اصفهان و قاب میناکاری اصفهان دو نمونه پرطرفدار در بازار بین المللی محسوب می شوند که مورد معامله خریداران قرار می گیرد.

انواع مدل تابلو و قاب میناکاری شده را به عنوان هدیه ای ارزشمند یا سوغات سفر مورد استفاده قرار می دهند؛ درون این قاب و تابلو مزین به بشقاب میناکاری شده بوده که آن را به کادویی نفیس مبدل کرده است.

تولید ظروف میناکاری نیازمند به لوازم و وسایل مخصوص به خود بوده که برخی از آن ها عبارت است از:

 1. سمباده
 2. کوره
 3. رنگ مخصوص میناکاری
 4. قالب میناکاری

پخش ظروف مسی میناکاری شده اصفهان
تولید کننده ظروف میناکاری به جهت سهولت در کار خریداران محترم اقدام به عرضه اینترنتی محصولات و صنایع دستی مرتبط با میناکاری نموده است.

همانطور که مستحضر هستید اغلب خرید و فروش هایی که امروزه در بازار داخلی و خارجی انجام می گیرد از طریق فضای اینترنت می باشد که صنایع دستی و هنر میناکاری از این قائله جا نمانده است.

پخش ظروف مسی میناکاری شده اصفهان در کشور به دو شکل کلی و جزیی انجام می گیرد اما به دلیل قیمت مناسبی که این مدل از ظروف در اختیار دارند، تمایل خریداران به سمت خرید عمده ظروف میناکاری بیشتر است.

۵ مورد از مزایایی که می توان برای خرید اینترنتی ظروف میناکاری اصفهان نام برد عبارت است از:

 1. آشنایی کامل با تنوع محصولات میناکاری شده
 2. مقایسه همزمان چندین مدل از ظروف میناکاری
 3. ثبت آنی سفارشات
 4. بهره مندی از نظر کارشناسان
 5. خرید آسان و بدون فوت وقت در هر ساعت از شبانه روز

مراحل تولید ظروف میناکاری مسی
تولید کننده ظروف میناکاری مسی شیک و ارزان قیمت توصیه می کند که در هنگام خرید میناکاری اصفهان، حتما به وزن آن توجه نمایید.
هر قدر وزن ظروف میناکاری بیشتر باشد نشان از مرغوبیت فلز مس داشته که بر روی کمیت و کیفیت آن تأثیر مستقیم خواهد داشت

مهمترین مراحل تولید ظروف میناکاری مسی از قرار زیر است:

 1. انتخاب سرامیک و ظرف دلخواه
 2. سمباده کشی ظروف
 3. نقش پذیری و لعاب پذیری ظروف میناکاری
 4. قرار گیری در کوره مخصوص
 5. سمباده کشی

مطلب پیشنهادی

بشقاب میناکاری 30 سانتی

قیمت بشقاب میناکاری ۳۰ سانتی مسی + سفالی

قیمت بشقاب میناکاری ۳۰ سانتی مسی + سفالی متناسب با نوع مواد اولیه ای که …

آراد برندینگ