آراد برندینگ
خانه / تابلو میناکاری / تولید کننده ظروف میناکاری اصیل

تولید کننده ظروف میناکاری اصیل

تولید کننده ظروف میناکاری اصیل و باکیفیت چه دسته از افراد هستند؟ ظروف میناکاری مرغوب و درجه یک با چه مشخصاتی روانه بازار می شود و چگونه ویژگی هایی را دارند؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که به صنایع دستی به ویژه هنر میناکاری علاقه دارید، بدون شک دوست دارید که از نمونه های باکیفیت و اصیلی این ظروف بهره مند شوید.
اما آیا چنین چیزی در این بازار پرازدحام ممکن است؟
پاسخ این پرسش به طور صد در صد بله خواهد بود البته به شرط آن که به نکاتی که در ادامه به آن می پردازیم، به خوبی توجه و دقت نمایید!

ظروف میناکاری اصیل هم بر روی مس قابلیت اجرا را داشته و هم بر روی سفال و شیشه که هر کدام نیز زیبایی خاص خود را دارند.

تولید کننده ظروف میناکاری
تولید کننده ظروف میناکاری اصیل اغلب هنرمندانی هستند که در استان اصفهان و همدان اقدام به ساخت و پرداخت این مدل از صنایع دستی می نمایند.

تولید ظروف میناکاری با توجه به این که از چه نوع قالب و جنس برخوردار باشد ابزارآلات مخصوص به خود را طلب می کند که در ادامه به برخی از نمونه های معروف و پرکاربرد ابزار میناکاری، اشاره خواهیم کرد:

  • کوره، جهت قرار گیری ظروف میناکاری.
  • استفاده از رنگ و قالب مناسب.
  • بهره گیری از قلم مو ظریف جهت نقاشی.
  • لعاب گیری.
  • قلمزنی و تراشکاری.

ظروف میناکاری اصیل
تولید کننده ظروف میناکاری، سعی بر این دارد که به طور ماهیانه و حتی روزانه، نمونه های جدیدی از اجناس میناکاری را به بازار معرفی نماید تا بتواند با انواع نمونه های بی کیفیت به خوبی رقابت کند.

ظروف میناکاری اصیل و مرغوب دارای مشخصات بارزی هستند که به ۵ مورد از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • میناکاری اصیل ثبات رنگ بالایی را دارند.
  • میناکاری مرغوب و باکیفیت ابدا دارای رنگ پریدگی و خوردگی نیستند.
  • درون ظروف میناکاری اصیل، اثری از ترک خوردگی دیده نمی شود.
  • میناکاری اصیل اصفهان دارای رقم و سال ساخت و نام سازنده هستند.
  • وزن و ابعاد ظروف میناکاری باکیفیت، نرمال و طبق استانداردهای صنایع دستی می باشد.

مرکز تولید و خرید میناکاری اصفهان
تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان، انواع مدل تابلو میناکاری شده را جزو نمونه های برتر و اصیل بازار می داند؛ زیرا هم حالت تزیینی و دکوری داشته و هم نمادی از فرهنگ و اصالت این مرز و بوم را یادآوری می کند که مذاق ایرانیان خوش می آید.

تخفیف ظروف میناکاری معمولا در ایام مختلف از سال و در مناسبت های گوناگون انجام می گیرد که خرید و استفاده اجناس میناکاری را بسیار باصرفه تر می نماید.

تولید میناکاری اصفهان و همدان همانگونه که اشاره شد بر طبق استانداردهای داخلی و خارجی صورت می پذیرد که این موضوع باعث می شود اصالت محصولات میناکاری، بیشتر به چشم آید و از دیگر نمونه های بی کیفیت جدا گردد.

برای مثال بهترین سایزی که می توان برای انواع مدل بشقاب میناکاری شده در نظر گرفت حدودا بین ۳۰ الی ۳۵ سانتی متر بوده که با استانداردهای جهانی مطابقت دارد.

فروش و پخش میناکاری اصفهان روی مس
تولید کننده ظروف میناکاری اصفهان روی مس، برای آن که حجم سفارشات خود را افزایش دهد و به بیان دیگر بتواند به خوبی به نیاز خریداران پاسخ گوید، اقدام به راه اندازی سایت و بهره گیری از شبکه های معتبر اجتماعی نموده است.

خرید اینترنتی ظروف میناکاری اصفهان هم به سود خریدار بوده و هم فروشنده یا همان تولیدکننده؛
زیرا خریدار می تواند بدون صرف وقت و هزینه زیاد محصول مورد نظر خود را با سایز دلخواه سفارش دهد و فروشنده نیز بدون آن که به مغازه یا فروشگاهی نیاز داشته باشد صرفا از طریق سایت، به طور مستقیم و بی واسطه اقدام به پخش اجناس میناکاری اصیل نماید.

مطلب پیشنهادی

میناکاری دکوری

بازار فروش میناکاری دکوری در تهران

بازار فروش میناکاری دکوری در استان بزرگ تهران بهترین و تاپ ترین نمونه های صنایع …

آراد برندینگ